Rögar Açma

Logar Açma İşlemleri
Logar tıkanıklığı açma işlemlerinde ilk olarak logar yerinin belirlenmesi önemli bir durumdur. Logar yeri belli değil ise ekibimiz tarafından bu işlem gerekli aletlerle birlikte belirlenecektir. Ekibimizde yer alan modern aletlerle birlikte gerçekleşen bu işlemlerde logar açma gibi her alanda hizmet vermekteyiz. Eski yöntemlerin aksine günümüzde daha etkili ve doğru bir yöntem kullanılmaktadır. Kameralı robotlarla birlikte yapılan bu işlemde logarlar en detaylı şekilde temizlenir ve hem binanızı hem de çevreyi korur.

Robotlar tıkanıklığı açmakta olan özel yaylı sistemlere sahip olan araçlardır. Bu şekilde herhangi bir zarar vermeden açma işlemleri gerçekleştirilir.

Başakşehir Vidanjör olarak;Logar açma kapsamında vermiş olduğumuz hizmetimizde detaylı ve modern yöntemler kullanmaktayız. Logar açma işlemi dışında logar temizleme işlemi de oldukça önemlidir. İstanbul’un tüm ileçerine vermiş olduğumuz hizmetimizde logar açma ve logar temizleme konusunda her bölgede en iyi olmayı hedeflemekteyiz.